Vision Festiwal 2016

Vision Festiwal 2016

 

   Podczas wywiadu na którymś z poprzednich festiwali padło zdanie „Vision to nie tylko firma, to przede wszystkim ludzie którzy ją współtworzą”…

   Na dziesiąty festiwal przyjechało najwięcej uczestników w historii tej imprezy. W sumie było ponad dwieście osób. Pogoda była także historycznie wyjątkowa. Piątkowy koncert przejdzie do historii festiwalu jako najgorętszy. Tak rozkręcił publiczność że wieczór przeciągnął się do ranka i w sobotę część gości docierała nad San z opóźnieniem. Były testy sprzętu Vision i warsztaty sushi. Był dział dziecięcy i zajęcia plastyczne, były nowości ze świata flytiersów. Był konkurs wiązania much na czas z finałem bez pomocy wzrokowej. Była wreszcie polska premiera produktu klasy premium stworzonego przez Vision – XO.
Dziękujemy wszystkim którzy przyjechali na festiwal, dziękujemy tym którzy nie mogli być ale czytają i oglądają relację z tej wyjątkowej imprezy.
Specjalne podziękowania kierujemy do partnerów festiwalu: firmom Jotul, Dajar / Patio, Led Trends, Grysol, Wójtowi Gminy Olszanica, Mieszkańcom Zwierzynia.